سوابق کاری و روش همکاری در دفتر وکالت و داوری علمی

سوابق کاری و روش همکاری وکلا و کارشناسان در دفتر وکالت و داوری علمی

یکی از موضوعات مهم و پرسش‌های اساسی متقاضیان خدمات حقوقی، اطلاع از سوابق کاری و روش همکاری وکلا ، داوران و کارشناسان است. آنها می‌خواهد اطمینان حاصل کنند وکیل ، داور یا کارشناس انتخابی آنان دانش و تجربه کافی برای ارائه خدمات داوری ، مشاوره حقوقی ، کارشناسی و یا پیگیری موضوعات و دعاوی حقوقی آنان را دارد.

امروزه روش های مختلفی برای ارائه خدمات حقوقی وجود دارد. برخی از وکلا بصورت فردی فعالیت می کنند، برخی بصورت گروهی و بعضاً در قالب موسسات حقوقیِ مجاز. همچنین برخی از اشخاص با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و با طراحی سایت و برنامه های کاربردی (اپلیکیشن) به عنوان رابط وکلا و مشاورین حقوقی (وکیل یاب) اقدام می کنند بدون اینکه مستقیماً خدمات حقوقی ارائه دهند.

روش انتخابی ما، نوعی تلفیق از روشهای مورد اشاره است. از یک طرف، هر یک از همکاران ما به عنوان وکیل و مشاور حقوقی یا کارشناس رسمی دادگستری مستقلاً در زمینه تخصصی و مورد علاقه خود فعالیت می نمایند و از طرف دیگر موضوعات تخصصی سایر همکاران را به آنها پیشنهاد و واگذار می نمایند. در مواردی هم که نیازبه همفکری و مشورت و یا کار گروهی باشد، اعضای گروه مهیّا هستند.

دفتر و کالت و داوری علمی

تلاش ما بر این است که تمامی خدمات حقوقی ، داوری و کارشناسی بصورت تخصصی ارائه شود. به منظور آشنایی بهتر مخاطبین ارجمند، خدمات تخصصی حقوقی را به چند دسته کلی تقسیم کرده‌ایم:
1- خدمات تخصصی در موضوعات و دعاوی مربوط به حقوق مدنی ( دعاوی مدنی )

2- خدمات تخصصی درموضوعات و دعاوی مربوط به حقوق تجارت ( دعاوی تجاری )

3- خدمات تخصصی درموضوعات و دعاوی مربوط به حقوق داوری

4- خدمات تخصصی در موضوعات و دعاوی مربوط به حقوق جزا ( دعاوی کیفری )

5- خدمات تخصصی درموضوعات و دعاوی مربوط به حقوق خانواده ( دعاوی خانوادگی )

6- خدمات تخصصی درموضوعات و دعاوی مربوط به حقوق اداری و دیوان عدالت اداری

7- خدمات تخصصی درموضوعات و دعاوی مربوط به حقوق ثبت ومالکیت ( دعاوی ثبتی و ملکی )

بنابراین سوابق همه همکاران دفتر وکالت و داوری علمی ، یکسان نیست. دانش و تخصص آنان متفاوت است و سوابق و تجربه آنان متنوع. بسیاری از آنان حضور دایمی در محل دفتر وکالت ندارند چرا که موقعیت شغلی یا محل فعالیت حرفه ای آنان شرایط دیگری را ایجاب می­‌کند.
اما افتخار مبتنی بر اعتماد متقابل نصیب ماست تا واسطه برخورداری از فضل و دانش آنان در طریق ارائه خدمت به مراجعین و همراهان صدیق و وفادار دفتر وکالت و داروی علمی باشیم. زیرا همکاری صمیمانه و همراهی مشفقانه آنان در بالاترین حد مورد انتظار است. چون بنای همکاری بر پایه اعتماد، صداقت و امانت داری است. همکاری برپایه احساس «بُرد – بُرد» برای همه طرف ها است.
احساس بُرد برای یکایک مراجعین و موکلین از این جهت که اطمینان دارند تلاش برای احقاق حق خود را به کارشناس و وکیل متخصص و با تجربه سپرده­‌اند.
 احساس بُرد برای یکایک همکاران دانشمند و فرهیخته از این جهت که آزادانه به فعالیت حرفه ای خود می‌پردازند و در عین حال ضمن همکاری با سایر همکاران دانش و تجربه خود را در مسیر احقاق حق صرف می‌نمایند.

علت دیگر انتخاب این روش همکاری، توسط دفتر وکالت و داوری علمی محاسن بی شمار آن است و عیوبی که ندارد؛ زیرا با گسترش هرچه بیشتر این روش همکاری:
اولاً) هیچ کاری بر زمین نمی ماند. تخصص­‌های متنوع، جوابگوی نیازهای متنوع است.
ثانیاً) دسترسی به وکیل دادگستری مورد اعتماد آسان است. در هر شهر و استانی وکیل دادگستری محلی در دسترس است و در خارج از کشور ، وکیل بومی.
ثالثاً) تجربه و تحرک ، مکمل هم اند. هم از تجربه و تخصص بزرگان بهره می‌­بریم، هم از نواندیشی و فراست جوانان.

به لطف این همکاری و همدلی ، خرسندیم که اعلام کنیم سوابق شخصی همکاران دفتر وکالت و داوری علمی و حسن همکاری آنان نیز درخشان است و  قابل احراز؛ زیرا:
1- بسیاری از همکاران این دفتر علاوه بر فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و کارشناس رسمی دادگستری، سالها سابقه تدریس در دانشگاه­‌های معتبر و فعالیت اجرایی در حوزه تخصصی خود را در کارنامه دارند.
2- در مدت بیش از دو دهه فعالیت حرفه‌­ای و وکالت در امور مختلف حقوقی و کیفری ، پرونده های ریز و درشت گوناگونی توسط همکاران این دفتر به سرانجام رسیده است.
3- بهترین گواه صداقت ، امانت داری و توانمندی همکاران ما، مراجعین و موکلین وفاداری هستند که سالهاست افتخار همراهی آنان را داریم.

سپاس از همراهی و شکیبایی شما
سوابق و رزومه کلیه استادان و همکاران دفتر وکالت و داوری علمی به زودی در همین صفحه بارگذاری می­شود